HIZLI İŞLEM

Üniversite Onaylı ve e-Devlet'te Sorgulanabilir Sertifikalı Eğitim Programları

MENÜ
Eğitim Sepetim {{sepetim.length}} 0
Sepetiniz (Toplam {{sepetim.length}} Ürün)
{{sepet.urun_adi}}
{{sepet.urun_toplam_fiyati}}.00 ₺ {{sepet.urun_toplam_piyasa_fiyati}}.00 ₺
{{sepet.urun_sayisi}} Adet

Öğrenci Görüşleri

Bizi tercih eden öğrencilerimizin bizim için yazdığı kullanıcı görüşlerini inceleyiniz.

Bilgisayar Teknikeri olarak bu belgeyi aldığım takdirde halk eğitim merkezlerinde, özel işletmelerde çalışabilecek miyim? istanbul üniversitesi tam güven veremedi bu konuda

Hiçbir sertifika programı iş garantisi sunmaz ancak Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi sertifikası ile halk eğitim merkezi vb. kurumlarda eğitmen olarak çalışma imkanı bulabilirsiniz.

ERDEM YILMAZ Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı (Uygulayıcı Belge)

meb onaylı olanları kamu kabul etmemektedir özellikle bu şartı arayanlar için belirtmek isterim. buradan önce başka bir okulla görüştüğümde meb onaylı sertifikaların geçerli olmadığını bu sebeple yeniden üniversite onaylı eğitim almak zorunda kalındığını belirttiler. bu fiyata bulmuşken hem de kaçırmayın derim.

Örgün olarak binlerce kişiye eğitim ve belgelendirme yaptığımız Aile Danışmanlığı Eğitim Programının , bu sene online olarak verecek olmamız, Devlet Üniversitesi olmamız ve 2021'de açılan ilk grubumuz olması sebebiyle eğitim fiyatı uygun tutulmuştur. İlginize teşekkür ederiz , ilk grupta 2 kişilik kontenjan kalmıştır.

MİSAFİR MİSAFİR Aile Danışmanlığı Sertifika Programı

Çok teşekkür ederim sayın hocam, robotik kodlama eğitmeni olarak okulumda sınıf açma imkanı buldum. Ekipmanları da belirttiğiniz gibi öncesinde almadım ve okul yönetimi tedarik etti , hızlı cevaplarınız, açıklamalarınız vs. her şey için çok teşekkür ediyorum

Faydalı olmasına sevindik , nice kodlamalara :)

BETÜL SOYLU Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı (Uygulayıcı Belge)
sayilar

DPUSEM NE YAPIYOR?

Gelen talepler doğrultusunda kurumların taleplerine uygun, donanımlı kişiler yetiştirecek sertifikalı eğitim programlarını Türkiye'ye sunuyoruz.

180 + AKTİF EĞİTİM
119B + TOPLAM BELGELENDİRME
700 + AKTİF ÖĞRENCİ